
Dr Agnieszka Piwoda z Zakładu Rehabilitacji w Chorobach Wewnętrznych reprezentowała Akademię Kultury Fizycznej w Krakowie podczas Konferencji Asocjacji Niewydolności Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, która odbyła się w dniach 12–13 czerwca 2026 roku w Krakowie.
Podczas wydarzenia dr Agnieszka Piwoda wraz ze współautorami: Dominiką Batycką‑Stachnik, Małgorzatą Kozerską‑Drygatą, Jackiem Drygatą oraz Anną Oziebło, zaprezentowała pracę pt. „Strategie wczesnej fizjoterapii jako element leczenia skrajnej niewydolności serca u pacjenta z wszczepionym układem Impella 5.5. Opis przypadku”.
Prezentacja została wysoko oceniona przez jury i uzyskała II miejsce w sesji przypadków klinicznych.
Serdecznie gratulujemy osiągnięcia oraz życzymy dalszych sukcesów naukowych i zawodowych!